Aksigorta Ev - Eşya Sigortası

Aksigorta Ev - Eşya Sigortası Neden En Kapsamlı Konut Sigortasıdır?

Çünkü apartmanınızın ortak kullanım alanlarında oluşan hasarlardan, komşularınıza verebileceğiniz maddi hasarlara, ücretsiz çilingir ve camcı hizmetlerinden, kapınıza ambulansa kadar aklınıza gelen ve muhtemelen gelmeyen pek çok şey Aksigorta Ev-Eşya Sigortası’nın kapsamında.

Aksigorta Ev - Eşya Sigortası Hangi Durumlarda Oluşan Hasarları Karşılar?

Yangın, Patlama, Duman, Deprem, Her Türlü Su Baskını, Hırsızlık, Yer Kayması, Fırtına, Yıldırım, Elektrik Hasarları, Kaza, Taşıt Çarpması, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör Sonucu Oluşan Hasarlar.

Ev Sahibi de Olsanız, Kiracı da Olsanız Evinizi ve Eşyanızı Sigortalatabilirsiniz.

Aksigorta Ev-Eşya Sigortası ile eviniz ve eşyanızı birlikte sigortalatabileceğiniz gibi, ayrı ayrı da sigortalatabilirsiniz. Dilerseniz evinizin ve eşyanızın sigorta değerini kendiniz tayin edebilirsiniz

Neden Ev - Eşya Sigortası Alayım?

Çünkü apartmanınızın ortak kullanım alanlarında oluşan hasarlardan, komşularınıza verebileceğiniz maddi zararlara aklınıza gelen ve muhtemelen gelmeyen pek çok şey Aksigorta Ev-Eşya Sigortası'nın kapsamında!

Çilingir (Yılda üç defa 450 TL'ye kadar)

Camcı (Yılda üç defa 450 TL'ye kadar)

Kapınıza kadar gönderilecek 7/24 ücretsiz ambulans Ev – Eşya Sigortası kapsamında

Üstelik tüm bunlara ayda 25 TL *'ye sahip olabilirsiniz.

25 TL örnek fiyat olup, İstanbul Fenerbahçe’de 100.000 TL bina, 25.000 TL eşya ve 250 TL cam kırılması teminatlı 100 metrekare bir konut için geçerlidir.

Aksigorta ürün içeriğini ve fiyatı değiştirme hakkını saklı tutar.
  

Beşi Bir Yerde Hizmetleri

Satın almış olduğunuz Aksigorta Ev Eşya poliçesi ile birlikte yararlanabileceğiniz Avantajlı diş paketi, Hukuksal koruma, Diyetisyen, Halı yıkama ve Kuru temizlemeden oluşan Beşi Bir Yerde Hizmetlerini kullanmak için 0.212.659 28 28 , 0.452.214 92 80 - 0 454 26 39 40 telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki logolara tıklayın.

     
 
    
 
 
   Diş Paketi                Diyetisyen              Halı Yıkama          Kuru temizleme       Tüketici Koruma