AK SİGORTA BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI

Sadece Yatarak Tedavi Paketi

Tedaviniz için cerrahi bir uygulama ya da hastane yatışı gerektirdiğinde sağlık masraflarınız karşılanır. Ameliyat, oda refakatçi, özellikli tedavi, yoğun bakım, sunni uzuv giderleri, ameliyat malzemeleri, küçük müdaheleler, evde bakım, acil durumlar gibi masrafları kapsar.

Yatarak ve Ayakta Tedavi Paketi

Sadece Yatarak Tedavi Paketi’ne ek olarak doktor muayenesi, ilaç, tahlil, röntgen, ileri teşhis (MR – Tomografi – Sintografi), fizik tedavi masraflarınız ödenir. Ayakta tedavilerinizin limitsiz ödenmesini isteyebilir veya daha hesaplı prim ödemek için, farklı limitler arasında seçim yapabilirsiniz, örneğin %20 katkı payı ödemeli paketimizi seçebilirsiniz.
Teminatlar Açıklamalar
Doğum Doğum masrafları teminatınız dahilinde karşılanır.
Hamilelik ile ilgili rutin kontroller ayrı bir teminat limitinden karşılanır, böylece doğum teminatınız azalmaz.
Bebeğinizin doğum giderleri Aksigorta tarafından karşılandıysa ve ona da 1 ay içinde Aksigorta Bireysel Sağlık Sigortası yaptırırsanız;• Bekleme süresi uygulanmadan doğuştan gelen hastalık ve sakatlıkları teminat kapsamına alınır.• Bebeğinize otomatik olarak ömür boyu yenileme garantisi verilir.
Acil Sağlık Hizmetleri Acil durumlarda, en yakın donanımlı sağlık merkezine ambulansla ücretsiz ulaştırılırsınız.
Sağlık sorunlarınız ile ilgili öğrenmek istediğiniz konularda 444 27 27’yi arayarak 7 gün 24 saat görevli medikal kadromuzdan destek alabilirsiniz.
Avantajlar
Ömür Boyu Yenileme Garantisi 3 yıldır kesintisiz özel sağlık sigortalıysanız Ömür Boyu Yenileme Garantisi talebinde bulunabilirsiniz.
Ömür boyu yenileme garantisi alırsanız, mevcut istisnalarınız dışında ilave kısıtlar uygulanmaz.
Hem ömür boyu yenileme garantisi almış, hem de Aksigorta’da toplam 5 yılı tamamlamışsanız bundan sonra tanısı konan doğumsal hastalıklarınız da güvence altına alınır.